O projekte | Pod krásnou hôrkou

LOKALITA

Pod Krásnou Hôrkou je jedinečný projekt s úžasným výhľadom na mesto. 

Aktivity v blízkom okolí

Bratislavský lesopark

Bratislavský lesopark je súčasťou CHKO Malé Karpaty. Rozprestiera sa na ploche 2873 ha. Ohraničuje ho pohorie Malých Karpát. Z juhu vedie hranica okrajom lesných porastov a vinohradov, záhradkárskych kolónií a okrajom mestských štvrtí Koliba a Kramáre. Slúži predovšetkým k rekreácii verejnosti a tak je už dlho obľúbeným výletným miestom nielen Bratislavčanov. Jeho účelom je vytvárať a poskytovať širokej verejnosti zázemie a príjemné prostredie na oddych a regeneráciu a tiež priestor pre rôzne turisticko-športové aktivity.

Bratislavska Koliba

Jej názov je odvodený od niekdajšej krčmy Strohhütte (Slamená búda), ktorá sa neskôr ľudovo volala Koliba, z ktorej sa vyvinul názov pre celú štvrť. Je to jedno z najobľúbenejších útočísk v Bratislave, kde sa obyvatelia v lete môžu previezť na bobovej dráhe, v zime tu premáva vlek a nájdete tu taktiež množstvo ohnísk a altánkov. Taktiež bola v roku 2005 zrekonštuovaná lanovka zo Železnej studienky na Kolibu, určená pre peších turistov, tak i cyklistov.

Partizánska lúka

Voľnočasový areál Partizánska lúka je súčasťou bratislavského lesoparku. Je od nepamäti obľúbeným výletným a oddychovým miestom pre všetkých milovníkov prírody, zábavy a športu Čo nájdem na Partizánskej lúke? Detské ihriská zoskupené podľa vekových kategórií detí, mini futbalové ihrisko s umelou trávou s altánkom, Futbalka univerzálne asfaltové ihrisko (basketbal, volejbal), petanquové ihrisko.

Školy a škôlky

Štátna základná škola 
s materskou školou
Cádrova 23

600 m 

Štátna základná
škola
Dubová 1

800 m

Štátna základná škola
s materskou školou
Jeséniova 54

1000 m

Sukromná škôlka
Sovička Kramáre
Ambrova 1

600 m

Sukromná škôlka
Pri Lese
Kysucká 4

1000 m

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Sme tu pre Vás, napíšte nám, radi Vám odpovieme.
Ďakujeme za vyplnenie formulára. Vaša správa bola odoslaná.
Všetky položky označené hviezdičkou (*) je potrebné korektne vyplniť.
Vašu správu nebolo možné odoslať. Pokúste sa o to opäť.

Ak máte otázky, chcete si dohodnúť osobné stretnutie
alebo obhliadku, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle:

0904 003 003